הענק וגנו  שירותי גינון

<a href="tel:072-393-7641">לחץ כאן להתקשרות 072-393-7641</a>

גננים בחולון

 

אם אתם מתגוררים בחולון ואתם זקוקים לשירותיו של גנן, אתם יכולים להיות בטוחים שבדיוק בשביל זה הענק כאן. אנחנו מספקים את כל שירותי הגינון בחולון במקום אחד, ומתחייבים לבצע את העבודה באחריות מלאה ביעילות ובמקצועיות.

לגננים בחולון מקצועיים ואמינים לאחזקת גינה בחולון או הקמת גינות בחולון , צרו קשר עם גנן מחולון של הענק וגנו עוד היום

 

הענק וגנומ מחפש גנן בחולון? גננים בחולון – אנחנו טובים במה שאנחנו עושים, ואנחנו עושים את זה מהלב ובמחיר הוגן! התקשרו עכשיו!

הצטרף לחברינו בפייסבוק :

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/gardenergarden.co.il/" data-tabs="timeline" data-width="500" data-height="500" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true"><blockquote cite="https://www.facebook.com/gardenergarden.co.il/" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/gardenergarden.co.il/">‏הענק וגנו‏</a></blockquote></div>

תחזוקה שוטפת

כדי שגינה תפרח בכל עונות השנה רצוי מאוד לבצע בה עבודות תחזוקה. את העבודות מומלץ לבצע על פי הצורך ו/או פעם בחצי שנה, כשהן צריכות לכלול גיזום ענפים ,ניכוש עשבים שוטים, בדיקה יסודית של מערכת ההשקיה ,דישון  , החלפת צמחייה, ואם צריך – גם החלפת האדמה.

עבודה בשטח

כשאתם מזמינים גנן מטעם הענק וגנו, אתם יכולים להיות בטוחים שהעבודה תתבצע בצורה הטובה ביותר. הגנן יפעל בדיוק על פי התוכנית שנקבעה מראש: ישתול את הצמחים ,יכין את השטח, יתקין את מערכת ההשקיה ישתול את הצמחים, ידשן, ויציב את האלמנטים העיצוביים שבחרתם במקומם ובסיום יוודא שהכל תקין ושאתם באמת יכולים ליהנות מהגינה.

תכנון יסודי

כשאנו מתכננים גינה אנחנו לוקחים בחשבון את כל הנתונים הדרושים, על מנת לתכנן גינה שיהיה לכם בה נעים ונוח : גודל השטח , תנאי אקלים, נתונים שצריך להתחשב בהם והעדפות הפרטיות המצופות. כל אלה מתחברים יחד כדי לתת תמונה מלאה לגבי המראה הרצוי של הגינה, ואנחנו, ביחד אתכם, מתכננים כל פרט בדייקנות מלאה.

המלצות

תכנון, הקמה ושימור גינה גדולה של בניין, כולל בניית שבילים, שתילת צמחים, הנחת דשא סינטטי כהמלצתו והתקנת מערכת השקיה. אני בהחלט ממליץ עליו, הוא בסדר גמור. הוא עמד בתנאים, במחירים ובזמנים ולכן גם השארתי אותו כגנן שלנו עבור אחזקה שוטפת של הגינה. מערכת ההשקיה שהוא התקין עובדת 10.
רונן שחר

באר יעקב

תיקון נזילה במערכת השקיה. הוא היה מצוין. איש חביב, פתר את הבעיה ציק צק וגם במחיר היה סביר. רואים שיש לו ניסיון של הרבה שנים, מקצוען.
רונית נחום

ראשון לציון

טיפול חד פעמי בגינה פרטית שכלל: גיזום גדר חיה, כיסוח דשא, וניקיון כללי של הגינה. גינה בגודל 200 מר. הוא היה מאוד יעיל יסודי אדיב מאוד. נענה לכל הבקשות שלי והייתי מרוצה.
אבי לוי

רחובות

שדרוג גינה קיימת שכלל התקנת דק, דשא סינטטי ומערכת השקיה. בנוסף תיקון גדר קיימת, גיזום, שתילת צמחיה וכריתת עץ. שירות מעולה! קודם כל מבחינת זמנים הוא עמד בהם בהתאם למה שסוכם והתרשמתי שהוא השתדל מעל ומעבר. היו לו מספר ביקורים אבל החלק המרכזי הסתיים בזמן קצר יחסית. מבחינת יחס ללקוח יש לו תודעת שירות מאוד מאוד גבוהה. לדעתי הוא ביצע עבודה מקצועית, מילה אצלו זה מילה. מבחינת התוצאה יצא מצוין, פשוט מדהים.
אדל יונס

נס ציונה

הענק וגנו ביצע עבודות בין היתר גם ב:

באר יעקב –  העפרוני, נחניאלי, ז’בוטינסקי

יבנה –  אביבית, נורית, שבזי.

ראשון לציון – נווה דקלים, נאות שקמה, נווה ים, קריית בן גוריון, קריית יצחק רבין, קריית גנים, ניר בנים, נווה הילל,

רחובות חבצלת , רחובות ההולנדית , קריית ההגנה .

נס ציונה שכונת מליבו , וואלי .

בית חנן –  דרך המייסדים , דרך הפקאן.

לעיצוב גינות תחזוקת גינות הקמת גינות עיצוב גינות כריתת עצים

מקצועיים צרו קשר עם הענק וגנו ולא תתחרטו

072-393-7641


הענק וגנו – גינות זו המומחיות שלנו , התקשרו עכשיו!

WhatsApp chat
072-393-7641